D-SmartD-Smart HD 
DSMART HD Banner ..D'Smart Başvuru
 Ana Sayfa 
 Aktivasyon 
 D-Smart Sipariş 
 D-Smart Kampanyalar 
 D-Smart Fiyatları 
 D-Smart Kanalları
 Sıkça Sorulan Sorular
 Ticari Üyelik
 Arıza Formu
 Hakkımızda
 Bize Ulaşın

 

D-Smart Aktivasyon Formu» D-Smart Nedir?
» Neden D-Smart?
» D-Smart Nasıl İzlenir?
» Kumanda Nasıl Kullanılır?
» Aktivasyon Nasıl Yapılır?
» D-Smart Aktivasyon
» Loca Portal Kullanımı
» D-Smart Kanalları
» D-Smart Başvurusu
» Oteller için D-Smart
» Ticari Üyelik
» Ticari Üyelik Başvuru
» Teknik Servis Talebi
» İnteraktif Hizmetler
» D-Smart Forum
» DSmart Reklam Filmleri
D-SMART
 


Yaşam TV Yayın Hayatına Başladı

Haberlere Geri Dön | Arşiv

 

Yaşam TV Yayın Hayatına Başladı

Yaşamın içinden dopdolu bir life-style kanalı olma hedefiyle yola çıkan ve teknolojiden kariyere, otomobilden gayrimenkule, dekorasyondan anne ve çocuk programlarına uzanan içeriği ile hayatın tüm renklerini içinde barındıran Yaşam TV,

28 Ocak 2008'de D-Smart 90. kanalda izleyiciyle buluştu..

Türkiye'nin yeni ve dopdolu life-style kanalı olma iddiası ile yola çıkan Yaşam TV, program akışında yer alan farklı yayın kuşakları ile yaşamın içinden farklı ilgi alanlarına yönelik yapımlara yer verecek. 28 Ocak 2008'de yayın hayatına başlayan kanal, günlük 16 saatlik yayınında farklı kuşaklar ile izleyecinin karşısına çıkıyor.

Yaşam TV televizyon izleyicisinin yeni tutkusu olmaya aday!

Yaşam TV, her biri özel olarak hazırlanan oto yaşam, emlak yaşam, finans, teknoloji, iş yaşam, seri ilanlar, gezi yaşam, genç yaşam ve anne-çocuk gibi sabit program kuşaklarına yer veriyor.

Birbirinden keyifli ve doyurucu program kuşaklarında yer alacak yerli ve yabancı yapımlar televizyon izleyicisinin yeni tutkusu olmaya aday. Televizyonda farklı programlar arayışındaki seyircileri hedefleyen kanal, bu alanda Türk televizyonlarında önemli bir boşluğu dolduruyor.

Yaşam TV, televizyon izleyicisinde alışkanlık yaratacak sürpriz programlar ile renkli cama yeni bir soluk getiriyor. Televizyonunuzun karşısına geçip Yaşam TV ile keyifli bir yolculuğa çıkmaya her zaman hazır olun.

 
 
 
 
 DSmart Aktivasyon | D-Smart Kampanyaları | D-Smart Fiyatları| D-Smart Ticari Üyelik | D-Smart HD | Smile Adsl|Hakkımızda| İletişim