D-SmartD-Smart HD 
DSMART HD Banner ..D'Smart Başvuru
 Ana Sayfa 
 Aktivasyon 
 D-Smart Sipariş 
 D-Smart Kampanyalar 
 D-Smart Fiyatları 
 D-Smart Kanalları
 Sıkça Sorulan Sorular
 Ticari Üyelik
 Arıza Formu
 Hakkımızda
 Bize Ulaşın

 

D-Smart Aktivasyon Formu» D-Smart Nedir?
» Neden D-Smart?
» D-Smart Nasıl İzlenir?
» Kumanda Nasıl Kullanılır?
» Aktivasyon Nasıl Yapılır?
» D-Smart Aktivasyon
» Loca Portal Kullanımı
» D-Smart Kanalları
» D-Smart Başvurusu
» Oteller için D-Smart
» Ticari Üyelik
» Ticari Üyelik Başvuru
» Teknik Servis Talebi
» İnteraktif Hizmetler
» D-Smart Forum
» DSmart Reklam Filmleri
D-SMART
 


D Smart, Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi Ön Eleme UEFA Kupası ile yurt içi ve dışında oynayacağı tüm özel maçların yayın hakkını satın aldı

Haberlere Geri Dön | Arşiv

 

D Spor'u da bünyesinde bulunduran D Smart, Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi Ön Eleme UEFA Kupası ile yurt içi ve dışında oynayacağı tüm özel maçların yayın hakkını satın aldı.

TÜRKİYE'nin en yeni ve en gelişmiş dijital platformu D Smart, ataklarını sürdürüyor. Kurulduğu günden bu yana spora büyük yatırım yapan D Smart, Galatasaray futbol takımının Avrupa kupalarında oynayacağı karşılaşmaların televizyon yayın haklarını 4 yıl süreyle satın aldı. Buna göre futbolseverler, bundan böyle sarı kırmızılı takımın Avrupa heyecanını da D Smart aracılığıyla yaşayacak.

3 büyük de orada
Yapılan anlaşmaya göre Galatasaray'ın yayın haklarına sahip olduğu Şampiyonlar Ligi Ön Eleme, UEFA Kupası'nda eleme ve grup mücadeleleriyle yurt içinde ve dışında oynayacağı tüm özel maçlar da artık D Smart'dan yayınlanacak. Bugüne kadar Türk Telekom Lig A için Futbol Federasyonu, ayrıca Tenis Federasyonu ve Voleybol Federasyonu ile yayın hakları anlaşması yapan D Smart, bünyesinde üç büyük kulüp kanalı yanında D Spor ve Hipodrom TV'yi de bulunduruyor.

D Smart nedir
Televizyon izlemeyi çok daha keyifli, kolay ve ücretsiz hale getiren bir dijital platform olan D Smart, uydu alıcısına ödenen miktar dışında aylık abonelik ücreti talep etmeden yüzden fazla kanalı evlere taşıyor. D Smart ile başta Türksat olmak üzere Türkiye'den takip edilebilen uydularda yayınlanan kanalların yanısıra, sadece D Smart'a özel olarak hazırlanmış kanallar da ücretsiz olarak izlenebiliyor. Platform ayrıca, çeşitli oyunlara ve güncel bilgilere de interaktif hizmetler sayesinde kolay ve hızlı şekilde ulaşmayı mümkün kılıyor.

www.idda.com

 
 
 
 
 DSmart Aktivasyon | D-Smart Kampanyaları | D-Smart Fiyatları| D-Smart Ticari Üyelik | D-Smart HD | Smile Adsl|Hakkımızda| İletişim