D-SmartD-Smart HD 
DSMART HD Banner ..D'Smart Başvuru
 Ana Sayfa 
 Aktivasyon 
 D-Smart Sipariş 
 D-Smart Kampanyalar 
 D-Smart Fiyatları 
 D-Smart Kanalları
 Sıkça Sorulan Sorular
 Ticari Üyelik
 Arıza Formu
 Hakkımızda
 Bize Ulaşın

 

D-Smart Aktivasyon Formu» D-Smart Nedir?
» Neden D-Smart?
» D-Smart Nasıl İzlenir?
» Kumanda Nasıl Kullanılır?
» Aktivasyon Nasıl Yapılır?
» D-Smart Aktivasyon
» Loca Portal Kullanımı
» D-Smart Kanalları
» D-Smart Başvurusu
» Oteller için D-Smart
» Ticari Üyelik
» Ticari Üyelik Başvuru
» Teknik Servis Talebi
» İnteraktif Hizmetler
» D-Smart Forum
» DSmart Reklam Filmleri
D-SMART
 


D-Smart Dergisi'nden Merhaba!

Haberlere Geri Dön | Arşiv

 

Türkiye'nin en gelişmiş dijital platformu olan D-Smart'ın, artık dünya standartlarında bir televizyon dergisi var.

D-Smart Dergi'nin ilk sayısı, eylül ayında tüm bayilerde!

Üstelik D-Smart Dergi, ilk sayısında tüm okurlarına Bruce Willis'den '16 Blok' filminin DVD'sini ve D Spor'un naklen yayınladığı TFF 1. Lig'in 34 haftalık fikstürünü armağan ediyor!

D-Smart Dergi'nin en önemli özelliği, D-Smart dijital platformunun son derece geniş kanal mönüsünü sayfalarına taşıması' Yepyeni filmleri ekrana getiren Movie Smart ve Loca kanalları, aynı zamanda D-Smart Dergi'nin de en büyük zenginliklerinden biri. İlk kez izleyeceğiniz filmlerden detaylı analizler ve çarpıcı fotoğraflar, sinema keyfinize keyif katacak.

Elbette bu, D-Smart Dergi'nin sadece bir yönü.

Takımlarımızın Avrupa kupası maçlarını yayınlayan D-Spor, gezegenin bilinmeyen yönlerini keşfeden Discovery yaşam kanalları, 0-2 yaş grubuna hitap eden Luli TV ve daha onlarcası'

Dopdolu içeriğiyle D-Smart Dergi, tüm ayın en cazip programlarını tanıtırken dakika dakika yayın akışlarıyla izleyicilere rehberlik ediyor.

D-Smart Dergi'nin Eylül sayısında, 'Children of Men ' Son Umut', 'Les Brigades du Tigre ' Kaplanlar Timi' ve 'SherryBaby' filmlerinin tanıtımlarını bulabilirsiniz.

Ayrıca Discovery yaşam kanallarından soluk soluğa izleyeceğiniz programlar, D Spor'da devam eden Avrupa kupası maçları hakkında kulüp yöneticilerinden en sıcak yorumlar, D-Smart'ın yeni çocuk kanalları Luli TV ve KidsCO ile ilgili ayrıntılar da bu sayıda'

Hatırlatalım; D-Smart Dergisi'nin eylül sayısı, tüm okurlarına Bruce Willis'den '16 Blok' filmini ve D Spor'un naklen yayınladığı TFF 1. Lig'in 34 haftalık fikstürünü armağan ediyor!

 
 
 
 
 DSmart Aktivasyon | D-Smart Kampanyaları | D-Smart Fiyatları| D-Smart Ticari Üyelik | D-Smart HD | Smile Adsl|Hakkımızda| İletişim